عکس پست

جاذبه های گردشگری مشهد

مشهد یکی از قطب های گردشگری ایران و خاورمیانه می باشد که هر ساله گردشگران زیادی به صورت دسته جمعی به این شهر زیبا و زیارتی سفر می کنند. جاذبه های گردشگری مشهد در سه بخش زیارتی و آثار تاریخی و جاذبه های تفریحی خلاصه می شود.
حرم مطهر امام رضا (ع) و همچنین مقبره فردوسی طوسی از جاذبه های گردشگری برجسته مشهد هستند که بازدیدکنندگان بی شماری هر سال از آنها دیدن می کنند.در این مطلب سعی داریم شما را با جاذبه های گردشگری مشهد آشنا کنیم.

عکس پست

جاذبه های گردشگری شیراز

امروز به معرفی جاذبه های گردشگری شیراز می پردازیم ، شیراز با آب و هوایی بسیار خوب بازدید و گردشگری شما را در این شهر بسیار جذاب تر می کند.شیراز شهر شعر و ادب پارسی آرامگاه های برخی از شاعران و مشاهیر بسیار معروف در خود جای داده است و همچنین باغ های شیراز در ایران و جهان بسیار معروف است و هر ساله گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای گردشگری به شیراز سفر می کنند.

عکس پست

معرفی جاذبه های گردشگری ماسوله

ماسوله یکی از زیباترین شهرهای شمالی کشور می باشد که هرساله گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند ، در این مطلب قصد داریم جاذبه های گردشگری ماسوله را برای شما به تصویر بکشیم.

عکس پست

معرفی شهر ونیز در ایتالیا

ونیز ایتالیا، شهری خاص، به همراه کانال‌های آبی، قایق ونیزی و خیابان‌های پیچ در پیچ یکی از عاشقانه‌ترین و پربازدیدترین شهرهای جهان به محسوب می شود. شهری رویایی که نماد زیبای تاریخ را می‌شود در سرتاسر آن جستجو کرد. با ما همراه باشید تا شهر ونیز را برای شما تا حدودی توصیف کنیم.